TORMEK SG-200 Orjinal Bileme Taşı 200 mm
9.448,00 TL
Havale 9.164,56 TL %3,00 indirim :
Kategori
Stok Kodu
TORMEK.SG200
Garanti Süresi
24 Ay
Marka
*1.574,67 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Bedava
Paylaş:
  • T-4 ve 200 mm kullanan tüm Tormek makinalara uyumludur.
  •  220 Kum
  • Şaft Delik Çapı 12 mm
  • Çap 200 mm
  • Genişlik 40 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TORMEK SG-200 Orjinal Bileme Taşı 200 mm TORMEK SG-200 Orjinal Bileme Taşı 200 mm ProHırdavat.COM'da, Bileme Aletleri fiyatlarını görmeden karar vermeyin!.. TORMEK.SG200