STRYI 100815 Düz Tip Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm
3.016,00 TL
Havale 2.925,52 TL %3,00 indirim :
Stok Kodu
STRYI.100815
Garanti Süresi
24 Ay
Marka
*502,67 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Bedava
Paylaş:
  • Oluklu (yarım oval) formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Her ahşap oyma türünde oval keskilere ihtiyacınız olacaktır ve hiç boş durmayacaktır.
  • Bu tip keskiler ahşap oyma işlerinizin yaklaşık %30'unu yapacaktır.
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : Düz tip oluklu (yarım oval)
  • Kesici ağız genişliği : 15 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 220 mm
  • Sap malzemesi : meşe
  • Çelik kalitesi : U8
  • Ağırlık : 100 gram
Kılağı Alma ve Bileme Tahta Çeşitlerine Aşağıdaki Görselden Ulaşabilirsiniz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
STRYI 100815 Düz Tip Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm STRYI 100815 Düz Tip Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm ProHırdavat.COM'da, Ahşap Oymacılığı fiyatlarını görmeden karar vermeyin!.. STRYI.100815