STRYI 100530 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 30 mm
3.016,00 TL
Havale 2.925,52 TL %3,00 indirim :
Stok Kodu
STRYI.100530
Garanti Süresi
24 Ay
Marka
*502,67 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Bedava
Paylaş:
  • Oluklu (yarım oval) formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Her ahşap oyma türünde oval keskilere ihtiyacınız olacaktır ve hiç boş durmayacaktır.
  • Bu tip keskiler ahşap oyma işlerinizin yaklaşık %30'unu yapacaktır.
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : Düz tip oluklu (yarım oval)
  • Kesici ağız genişliği : 30 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 240 mm
  • Sap malzemesi : meşe
  • Çelik kalitesi : U8
  • Ağırlık : 100 gram
Kılağı Alma ve Bileme Tahta Çeşitlerine Aşağıdaki Görselden Ulaşabilirsiniz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
STRYI 100530 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 30 mm STRYI 100530 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 30 mm ProHırdavat.COM'da, Ahşap Oymacılığı fiyatlarını görmeden karar vermeyin!.. STRYI.100530