NAREX 812414 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 14 mm
1.969,00 TL
Havale 1.909,93 TL %3,00 indirim :
Stok Kodu
NAREX.812414
Garanti Süresi
24 Ay
Marka
*328,17 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Bedava
Paylaş:
  • Konforlu ve profesyonel ahşap işleri için uygun yüksek kaliteli ıskarpela.
  • Yüksek alaşımlı Cr-Mn çelikten dövülmüş.
  • 59 HRc sertliğe kadar ısıl işlem görmüştür.
  • Taşlanmış ve bilenmiş ürünlerdir.
  • DIN 5139 standartlarındadır.
  • Oval kesitli ergonomik polipropilen sap üzeri yumuşak TPE kaplı.
  • Konforlu tutuş sağlayan özel sap kısmının üzerindeki metal uç sayesinde darbeye dayanım sağlar.
  • Kesici Ağız Genişliği : 14 mm Oluklu
  • Bıçak Uzunluğu : 124 mm
  • Toplam Uzunluk : 250 mm
  • Sap: 125 x 41 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
NAREX 812414 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 14 mm NAREX 812414 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 14 mm ProHırdavat.COM'da, Eğe-Törpü-Iskarpela fiyatlarını görmeden karar vermeyin!.. NAREX.812414